28.08.2015

We Love The 90s

28-29.augustil toimub Tallinna Lauluväljakul We Love The 90s festival.

galleryFullImage-2
Soomes juba mitmendat aastat korraldatav Euroopa suurim 90-date festival, „We Love the 90’s“ jõuab sel aastal ka Eestisse. See on 90ndate muusika megafestival, mis toob 28. ja 29. augustil Tallinna Lauluväljakule tõelise staarideparaadi.

Festivali kahel päeval esineb pea 20 artisti, kelle sajad superhitid on aastate jooksul vallutanud muusikaedetabeleid üle kogu maailma. See on festival, mis paneb tantsima ka karud ning toob publikule tagasi kõige meeletumad nooruspõlve mälestused.

Lavale astub  ACE OF BASE’i lauljatar Jenny Berggren, kelle esituses kõlavad „The Sign”, „All That She Wants”, „Happy Nation”, „Cruel Summer”, “Don’t Turn Around”, “Never Gonna Say I’m Sorry”, “Lucky Love”, “Life Is A Flower” ning paljud teised armastatud lood. Et Ace of Base’i muusika tõepoolest inimeste südametesse kuulub, kinnitab ka bändi müüdud 30 miljonit albumit.

Ürituse sauruseks võib pidada saksa popmuusika legendi BAD BOYS BLUE. Kes ei mäletaks nende hitte „ L.O.V.E. In My Car“, „You’re A Woman“, „Pretty Young Girl“, „Come Back And Stay“, „Lovers In The Sand“, „Hungry For Love“ jpt.

Lisaks astub üles 90ndate suurnimi Itaaliast, EIFFEL 65, kelle lugu „Blue“ kuulub kahtlemata kümnendi edukaimate tantsuhittide hulka.

USA-st külastab meid menuprojekt REAL 2 REAL. Kes suve jooksul trenni unarusse jätnud, võib uue või vana hea hoo leida just selle bändi hittlooga „I Like To Move it“.

Suvist sära lisab festivalile MR. PRESIDENT Saksamaalt. Nende unustamatu „Coco Jambo“ toob tagasi nii diskoteekides kui koolipidudel hommikusse tantsitud meelamad õhtud.

Üheks omapärasemaks esinejaks on LA BOUCHE ehk duo, mis ühendab ameerika vokaalid saksa produktsiooniga. Tulemuseks superhitid, nagu “Be My Lover“, „Sweet Dreams“ jpt.

Lisaks 90ndate suurnimedele üllatavad korraldajad ka ühe eduka milleeniumi artistiga, kelleks on GROOVE COVERAGE Saksamaalt. Esitusele tulevad „Moonlight Shadow“, „Poison“, „God is a Girl“ ning paljud teised hitid, mis meie kodupublikule tutvustamist ei vaja.


Ajakava:

Reede 28.august esinevad :
EAST 17 (uk), Jenny Berggren – ACE OF BASE (swe),
REEL 2 REAL (usa), BAD BOYS BLUE ( bel)
MARI-LIIS, ASTRA, ESTIN ja BLACK VELVET.

Laupäev 29.august esinevad :
LA BOUCHE (ger), MR.PRESIDENT (ger) ,
EIFFEL 65 (it), GROOVE COVERAGE (ger)
UMMAMUUDU, COOL D & KOZY, NANCY
KOIT TOOME JA SARAH + MAARJA-LIIS ILUS + ALLAN ROOSILEHT.

Lisainfo:

 • Uksed avatakse 28.08 kell 18:00; 29.08 kell 15:00.
 • Ürituse lõpp mõlemal päeval kell 23:00
 • Festival toimub väljas
 • Ligipääs ratastooliga on olemas.
 • Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
 • Piletihinnad
  • Festivalipassi hind 59 €
  • Vip-pass 89 € (pilet sisaldab Istekohta loožis, suupisteid ja karastusjooke, sissepääs afterpartyle tasuta)
  • Päevapilet 39 €
  • VIP päevapilet 59 €
 • Festival on vanusepiiranguta. Kuni 4 aastased (k.a) saavad sündmusele tasuta.

 

Kommenteerimine on suletud