21.06.2011

Suve suurkontsert – Thirty Seconds To Mars

Tänaseks maailma rockbändide tippu kuuluv Thirty Seconds to Mars (USA) moodustati 1995. aastal nn. pereprojektina näitleja, kitarristi, laulja ja helilooja Jared Leto ning tema trummarist venna Shannoni poolt. Pärast koostööd mitmete erinevate kitarristidega löödi käed tänaseni bändis püsiva Tomo Miličević’iga.

Thirty Seconds To Mars (USA) annab

21. juunil 2011 kontserdi Tallinna Lauluväljakul

Tuntud Hollywoodi näitleja Jared Leto eestvedamisel tegutsev bänd on üle maailma müünud rohkem kui 5 miljonit albumit ning bändi varamusse kuuluvad muuhulgas hitid “Closer To The Edge“, “The Kill“, “A Beautiful Lie“, “From Yesterday” jpt.

Omanimeline debüütalbum ilmus 2002. aastal ning sellelt pärinevad kaks singlit “Capricorn (A Brand New Name)” ja “Edge of the Earth“. Teine album “A Beautiful Lie” jõudis kuulajateni 30. augustil 2005. Viimane album, “This Is War” (2009) on bändi jaoks suur samm maailmaklassi staadionibändide nimekirja. Kriitikute arvates on tegemist ansambli seni tugevaima ja õnnestunuima plaadiga.

Fakte bändist:

  • Thirty Seconds to Mars on müünud rohkem kui 5 miljonit albumit üle maailma.
  • Bänd moodustati vendade Jared ja Shannon Leto poolt ning plaadileping Virgin Recordsiga sõlmiti 1998. aastal
  • Bändi videosid on Youtube keskkonnas vaadatud rohkem kui 100 miljonit korda
  • Videot loole “A Beautiful Lie” käidi filmimas Gröönimaa jääväljadel
  • Video loole “From Yesterday” on esimene ameerika muusikavideo, mis on filmitud Hiina Rahvavabariigis.
  • Thirty Seconds to Mars on võitnud lugematu arvu auhindu, sealhulgas MTV parim video ja kolm MTV Euroopa muusikaauhinda.
  • Thirty Seconds to Mars on MySpace keskkonnas kuulatud rohkem 42 miljonit korda ja neil on populaarses sotsiaalvõrgustikus Facebook rohkem kui miljon fänni.
  • Albumilt “A Beautiful Lie” pärinevad kaks Modern Rock Top 5 singlit – “From Yesterday” ja “The Kill”
  • “The Kill” on läbi ajaloo edukamaid singleid muusikaajaloos püsides, Modern Rock tabelis pea aasta (50 nädalat).

Piletid Thirty Seconds To Marsi kontserdile tulevad müügile müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti reedel, 4. märtsil kell 10.00. Tele2 kliendid saavad vastava sooduskoodi ettenäitamisel pileteid osta juba 1. märtsist.

Thirty Seconds To Mars ametlik koduleht

Jaga

Lisa kommentaar