23.08.2017

Scooter

23.augustil annab Tallinna Lauluväljakul kontserdi oma 25. juubelit tähistav saksa tehno- ja tantsumuusika suurnimi Scooter.

Scooter toob lisaks suurele pürotehnikapargile kaasa ka võimsad LED-ekraanid ning ligi 100 tonni lava-, heli- ja valguspargi varustust.
galleryFullImage-4
Wild & Wicked maailmatuur alustab oma ringkäiku kodusel Saksamaal ning liigub siis kahe aasta jooksul ümber planeedi Maa.

Muuhulgas võib Scooterit pidada väga eriliseks ainuüksi seepärast, et nad on erinevate tantsumuusika stiilidega olnud alati müügitabelite tipus. Scooter on teinud muusikat hardcore-ist, hardstyle-, jumpstyle-, hands up-, electro- ja trance-ini välja.

Tehno- ja tantsumuusika legend on enim tuntud oma suurhittide “Fire”, “How Much is the Fish”, “Maria”, “4 am” ja “Hyper, Hyper” järgi. Scooteri kontserdid on Eestis alati väga menukad olnud. Kaks aastat tagasi tõi artist Tartu Laululavale pea kümmnetuhandepealise publiku ning eelmisel aastal samaarvulise publiku Tallinna Lauluväljakule megafestivali “We Love The 90s 2016” ühena peaesinejaist.

Lisainfo:

  • Algus: 18.00
  • Piletid: 39-99€
  • OSTA PILET SIIT
  • Lastele kuni 7 eluaastat (kaasaarvatud) on sissepääs tasuta.

Kommenteerimine on suletud