Nagu nupud laual

ehk Reis Ümber Maailma

Mis see on?

„Nagu Nupud Laual“ on uus meeskonnamäng mida saab mängida kõikjal ja igal ajal. Ka pimedas ja kasvõi suurel parkimisplatsil. Mängijad on nupud mängulaual. Elektrooniline mängujuht juhatab teed maastikul ja esitab küsimusi. Mängides ei pea jooksma, kuid mäng on kiire ja haarav.

Juhuslikkust on meie mängus vähem kui lauamängus ning tavaliselt võidab ikkagi nupukam rühm.  Stardis saab iga rühm mängulaua ning elektroonilise mängujuhi. Mängulaual on 50 mänguvälja. Nagu lauamängudes ikka tuleb tüürida finiši poole.

Mängulauale saamiseks viskab rühm suurt täringut. Edasi määrab rühma edenemise juba liikmete teadmised ja kavalus. Iga õige vastus viib rühma edasi ning iga vale vastus tagasi.  Tavaolukorras liigutakse õige vastuse korral edasi kolm sammu ja vale vastuse korral tagasi üks samm. Aga on ka erandeid kus liikumine on palju kiirem või lausa vastupidine.  Kõik sammud on näidatud mängulaual nii, et rühm saab endale sobiva strateegia koostada.

Kirjutada mängus vaja ei ole.  Pimedus ja vihm mängu ei sega.

Küsimused on valikvastustega

Kõik küsimused on miljonimängu stiilis nelja valikvastusega. Rühm saab valida endale parima raja vastates vastavalt vajadusele õigesti või valesti. Muidugi juhul kui vastust teatakse.  Kui vastuseid ei teata kipub liikumine olema vastupidine soovitule. Küsimused on erinevate teemade kohta ning ka teemad on mängulaual näidatud. Nii saab rühm just enda teadmistele sobiva raja valida.

Mängus on liikumist

Küsimusele vastamiseks peab rühm liikuma  elektroonilise mängujuhi juhatatud asukohta. Iga küsimus asub erinevas kohas. Elektrooniline mängujuht näitab noolega suunda ning meetrites kaugust vajalikku asukohta. Õigel ajal esitab elektrooniline mängujuht küsimuse ning laseb ka vastata. Vastavalt sellele kas vastus oli õige või vale ütleb ta rühmale kuhu väljale peab liikuma ning juhatab järgmise asukoha kätte.

Mängus selgitatakse võitja

Võidab rühm kes jõuab kõige esimesena finišisse. Kui kontrollaeg 1,5 tundi saab mängitud, juhatab elektrooniline mängujuht rühma automaatselt finišisse. Siis on eelis rühmal kes oli jõudnud kõige kaugemale väljale. Võitjatiimile meie poolt auhind.

in_uus_promomark2

 

Uus on IN!

Sellel mängul on “Uus on IN ” märk.  Sisuliselt tähendab see, et see on uus ja Sina ega sinu kollektiiv ei ole seda veel mänginud!

 

 

Telli või küsi lisa:

Toomas Holmberg
tel: +372 56 222 935
e-mail: toomas@360.ee
www.360.ee

Facebook Lauluväljaku Twitteri konto Youtube

Kommenteerimine on suletud