Suvepäevad

Suvepäevade pidamine on ilmselt oluline osa iga vähegi aktiivsema ettevõtte iga-aastastest tegevustest, kuid vaatamata kogu lõbule võib selle planeerimine aastast-aastasse tihti osutuda väljakutseks, kuna detaile, millele mõelda on palju ning toimumiskoha valik ja ka erinevate tarvikute (nt mööbel, tehnika) kohale toomine sinna võib kujuneda suureks väljakutseks.

Kui otsite suvepäevade korraldamiseks toimumiskohta Tallinnas, siis Lauluväljaku siseruumid ning välisalad annavad palju erinevaid võimalusi põneva ürituse korraldamiseks. Kohapeal on olemas ka vajalik mööbel ning tehnika, mis toetab plaanide ja meeleolu loomist ning et hea üritus ei jääks korraldamise taha, aitavad meie projektijuhid läbi mõelda ja organiseerida kõik vajaliku.

Enne sündmuse korraldamist

Kuigi saame aidata ürituse täieliku korraldamisega nii, et teie ei peaks oma meeskonnaga millegi pärast muretsema, tuleb selleks siiski varuda aega ja meiega nõu pidada. Piisava ajavaru korral jäävad ära kiirustamisest ja asjade viimasele hetkel jätmisest tekkida võivad probleemid ning ka külaliste teavitamine saab tehtud õigeaegselt. Mõelge läbi oma soovid, vajadused ja nõudmised, võtke ühendust meiega ning lepime kõiges edasises kokku!

Kõik ühest kohast

Meie töökas ja teie soovidega arvestav personal on teie meeskonnale partneriks ürituste korraldamisel:

  • mõtleme koos teiega ürituse ideele ja kontseptsioonile ning paneme paika täpse tegevuskava;
  • valime saalide seast välja sobivad valikud või leiame ürituse iseloomule vastavalt õige ala meie pargi territooriumil (sealhulgas on võimalik saada osa kõigist Lauluväljaku vaatamisväärsustest ja siinsetest vaba aja veetmise võimalustest);
  • rendime teile kogu vajamineva mööbli ja tehnika ning meeskonna nendega töötamiseks: vastavalt vajadusele saame varustada kõigega alates pinkidest-diivanitest kuni lavade ja heli- ning valgustehnikani välja;
  • tänu laiale koostööpartnerite võrgustikule aitame ka toitlustajate, esinejate ja ruumide/alade kaunistajate ja kujundajate leidmisel.

Olgu üritus suur või väike, toimugu see väljas või sees, koos leiame parima lahenduse!

Suurepärane asukoht suvepäevade korraldamiseks

Lisaks räägivad Tallinna Lauluväljaku kasuks loomulikult nii selle asukoht koos looduskauni pargi ning tasuta parkimise võimalusega kui ka ala ajalooline tähtsus.

Sellele lisanduvad paljude ruumide ja välialade valikust tulenevad eelised ning mugavus sellest, et kõik on ühes kohas olemas ning teie poolt ei ole teha muud kui asjad meie hooleks jätta ja kogu oma meeskonnaga õnnestunud üritust nautida.

Arvestades kõike eelnevat on meie pinnad ühtemoodi sobivad nii Tallinnas tegutsevatele ettevõtetele või asutustele, kes otsivad võimalust korraldada suvine üritus linna lähedal vabas looduses, kui ka Tallinnast kaugemalt toimetavatele asutustele, kes saaksid seega pakkuda oma töötajatele võimalust saada osa üritusest ajaloolise laulukaare all. Meie juurde on oodatud kõik Kärdlast Narvani ja Tallinnast Valgani!

 

Saada oma soovid

 

Kommenteerimine on suletud