Sünnipäevad

Sünnipäeva pidamine on suurepärane põhjus sõbrad, tuttavad ja sugulased kokku kutsuda, lõbusalt aega veeta ning endale head ja paremat lubada. Kuna sünnipäevad korduvad aastast aastasse, võib originaalse ja vahva peo korraldamine paras väljakutse olla. Kui soovid sel aastal sünnipäeva teistmoodi tähistada, samal ajal jääda lähedale Tallinna kesklinnale ning nautida imelisi loodusvaateid, siis Tallinna Lauluväljakul on sulle suurepärane peopaik pakkuda.

Tallinna Lauluväljaku eelisteks on nii välialade kui ka siseruumide multifunktsionaalsus, lähedus kesklinnale, tasuta parkimisvõimalus, kaunis vaade merele ning pikk kultuuri- ja rahvasündmuste korraldamise ajalugu.

Sobivad ruumid sünnipäevade pidamiseks

  • Cafe Gustav – õdus lounge mahutab 40-50 peolist
  • Klaassaal – Lauluväljaku esindussaal suurejooneliste pidude ka kontsertide korraldamiseks mahutab laudadega istuma kuni 350 inimest
  • Rõdu – avatud planeeringuga poolkorrus mahutab peolisi kuni 150

Tutvu ka Lauluväljaku ruumiplaanidega.

Pidu korralda ise või lase organiseerida meil

Peo organiseerimise võid võtta enda kanda või jätta meie kogenud projektijuhtide Heli, Angela ja Paula hooleks. Lauluväljakul on sünnipäevapidusid korraldatud juba 2003. aastast. Oskame läbi mõelda iga detaili ja teeme omalt poolt kõik, et sünnipäev oleks tore ja meeldejääv.

Dekoreerimise võimalused

Kõiki Lauluväljaku ruume saad dekoreerida vastavalt oma nägemusele. Pakume mööblit, heli- ja valgustehnikat ning soovi korral organiseerime ka ruumikujunduse.

Lauluväljakul saad korraldada ka stiilipidusid ning ruumid vastavalt peo temaatikale kaunistada. Populaarsemad on filmistaaride, 80-ndate, retro, disko ning erinevad laste teemapeod.

Paindlik toitlustus

Võid söögid ja joogid ise kaasa võtta, tellida catering firma või lasta toitlustus meie koostööpartneritel organiseerida.

Logistiline mugavus

Lauluväljak asub kesklinnast vaid 7-minutilise autosõidu kaugusel, lisaks on olemas hea ühistranspordiühendus. Külalistel on mugav kohale tulla ja peolt lahkuda.

Pidutse kas või hommikuni

Lauluväljaku peoruumid on hästi eraldatud, seega võib sünnipäeva pidamine kesta nii pikalt, kui külalistel mahti on. Hommikuni kestev pidu tuleb eelnevalt siiski Lauluväljakuga kooskõlastada.

Maksumus

Sündmuse korraldamise hind sõltub väga mitmest asjaolust. Kuna Sinu sündmus on eriline ja soovime Sulle pakkuda sobivaimat lahendust, siis ootame Su soove enne lõpliku hinna saatmist.

Cafe Gustavi rendi maksumus on 305€+km kella 19.00-02.00 ( hinnas sisaldub 17.30-19.00 ettevalmistuse ning 02.00-03.30 asjade kokkukorjamise aeg). Iga lisandunud tund maksab 74€+km

Teiste ruumide – Sammassaal, Klaassaal, Seminaritunnelid Laulupidu ja Staar hinnad on kokkuleppel.

Saadan oma soovid

Kommenteerimine on suletud