Pulmade korraldamine Tallinna Lauluväljakul

Pulmad on üks elu tähtsündmusi ja kõik me soovime, et see päev oleks hästi ettevalmistatud ja õnnestuks parimalt.
Uurisime Tallinna Lauluväljaku kogenud projektijuhilt Paula Põldilt, kuidas saab Tallinna Lauluväljak sel tähtsal päeval noorpaarile heaks ja kasulikuks partneriks olla.
Paula omab ligi viie (5) aastast kogemust suurürituste ja pulmade korraldamisel Tallinna Lauluväljakul.

Paula1

Paula, mida pakub Lauluväljak noorpaaridele ja mille poolest eristute teistest peokohtadest?


Tallinna Lauluväljak on ideaalne koht pulmapäeva tähistamiseks. Plusse ja erilist on palju aga hakkame otsast rääkima ja neid tutvustama.

Looduse lähedus pealinnas.
Enamasti toimuvad pulmad ikka suvel ning asukoht on sealjuures üks olulisemaid tegureid. Tallinna Lauluväljaku maja ümbritseb looduskaunis ja avar park, mis lisab rohelust ja erilisust igale pulmapeole. Samas on väga lähedal ka südalinn ja meri, mis muudab meie asukoha veelgi väärtuslikumaks. Lisaks asub Lauluväljaku territooriumil avar parkla, mistõttu on külaliste saabumine mugava ja parkla kasutamine on ka tasuta.
Kõik aastaajad Lauluväljakul on imeilusad, on see siis muinasjutuline talv, värviline sügis või tärkav kevad või imeline Eestimaa suvi.

 

Ruumide iseloom

Lauluväljakul on valgusküllased ja ruumikad saalid ja need jätavad ruumi pulmapeo tähtsateks osadeks nagu banketilauad, tantsuplats ja bänd. Samas pole ruumide sisekujundus liialt nõudlik ega spetsiifiline ja see annabki vabad käed ning palju võimalusi erinevateks kujundus- ning valgustuslahendusteks.
Teise korruse üheksameetristest akendest avanev imekaunis ja ainulaadne merevaade muudab peo meeleolu veelgi erilisemaks ja romantilisemaks.

 

Mõjuv sisenemine ja lahkumine

Pruutpaari saabumine on alati väga oluline. Lauluväljakul on palju võimalusi pruutpaari pidulikuks sisenemiseks ja ka efektseks ärasõiduks. Näiteks võib saabuda mööda kaunistatud Mere alleed ilutulestiku saatel või pulmaautoga Laululava trepiastmete poolsest mäest alla sõites.

 

Läbimõeldud tseremooniapaik

Koht, kus toimub abielutseremoonia, peab olema ilus, huvitav ja meeldejääv aga kindlasti ka  pidulik. Üheks põnevaks abielutseremoonia paigaks on näiteks Laululava astmed, mis pakuvad suurejoonelist lava kasutusvõimalust selle tähtsa hetke jaoks. Võimalus on ehitada sinna ka terrass, millelt avaneb vaade Lauluväljakule ja pargile.

Tüdrukute- ja poissmeeste õhtu

Tavapäraseks on saanud ka mitmed pulmade-eelsed tegevused ja üritused ning ka neid on mõnus ja originaalne korraldada just Lauluväljakul.
Näiteks võib Tuletorni tipust, kus on hingematvalt ilus vaade alustada temaatilist tüdrukute õhtut, kust näiteks võib ära saata nn ex-boyfriend´ ide nimed ☺.

 

Pulmapildid

Lauluväljaku alal on mitmeid kauneid kohti ja loovaid võimalusi pulmapiltide tegemiseks. Kohtadena saab kasutada näiteks Mere alleed, laulupeo Tuletorni, parki, Laululava astmeid jpm.

 

Kõik ühest kohast

Alati on mugav ja muretum, kui saab kõik teenuseid ühest kohast. Nii ka pulmade korraldamisel Lauluväljakul. Aitame noorpaari vajadusel toitlustuse, valgustuse ja tehnika lahendusetega, dekoratsioonidega, kujundusega jne. Samuti pakume välja ideid, kuidas ruumi sobilikult kujundada ning luua soovitud meeleolu.

Kas pulmad on Lauluväljakul populaarsed?


Jah, meie kui peokoht kogume populaarsust, sest meil on palju erinevaid võimalusi.
Ühest küljest on Lauluväljak eksklusiivne peokoht, mis sobib hästi suurtele pulmadele kuni 400 inimest aga samas ei tasu inimeste arvu nö kinni jääda. Lauluväljakul on ideaalseid ruume väikesteks intiimseteks 20-50 külalisega pulmapeoks.


Missuguseid ruume on Lauluväljakul võimalik rentida? Mis on hinnatase? Mis teenuseid üldse on pakkumises?

Nagu varem öeldud, on Lauluväljakul mitmeid ruume ja ka kaunis väli ala/park.

Hubane Cafe Gustav väiksema seltskonnaga õdusaks pulmapeoks.
III korruse merevaatega Rõdusaal 30-60 külalisega pulmapeoks.
II korruse merevaatega valgusküllane Klaassaal kuni 350 külalisega pulmapeoks aga samas saab ruumi nii dekoreerida, et jääks õdus olemine ka 30 inimesega väiksemal pulmapeol. Selline väike ja õdus pulmapidu toimus meil Klaassaalis just läinud suvel.
Võimalik on teha II korrusel pulmapidu ning II korrusel registreerimine. Samuti võimalik ehitada Laululava astmetel terrass abielu tseremooniaks.
Looduskaunis park pakub palju kauneid kohti abieluregistreerimiseks / tseremooniapaigaks.
Mööda mere alleed väga ilus sisse sõita nii külalistel kui ka pruutpaaril.
Lauluväljaku Tuletorni tipust neiupõlve nime ära saatmine või miks mitte suvine tüdrukuteõhtu enne pulmi.


Pakume pruutpaaridele täisteenust – ruumid, mööbel, lava ja helitehnika, valgustehnika, ruumi dekoreerimine jne.

Ehk siis, võimalusi on tõesti väga palju ja lähtume ikka individuaalselt igast noorpaarist ning ka hind kujuneb peale kohtumist abiellujatega ja nende soove arvestades.

Julgustame kõiki tulema ja planeerima oma õnnepäeva just Lauluväljakul. Siin lehvib nii rahvuslik vaim kui ka ajaloo väärikust, siin on vabastav mereõhk ja kaunid vaated.

Kommenteerimine on suletud