Parima vaatega pulmakoht – Lauluväljaku Klaassaal!

Neile, kes otsivad pulmakohta Harjumaal või Tallinnas ja abi organiseerimisel, on Lauluväljakul suurepärane pakkumine pulmade korraldamiseks: tule korralda oma abielu registreerimine ja pulmapidu piirkonna parima vaatega saalis – Tallinna Lauluväljaku Klaassaalis. Avarasse, valgusküllasesse ja erinevatel tasapindadel asuvasse saali mahub laudade taha kuni 500 inimest.

Pulmapidu Lauluväljaku Klaassaalis

Lisaks suurepärasele asukohale pakub Lauluväljak ka kõike muud, mis aitab kaasa noorpaari elu meeldejäävaima ja olulisima hetke korraldamisele. Vaatamata sellele, et Lauluväljak asub Tallinna südalinna vahetusläheduses, on siinne roheline ümbrus ometi privaatne ja sobib nii suurematele pidudele kui ka väiksemate tseremooniate korraldamiseks. Meie abivalmis personal teeb kõik, et saaksite korraldada täpselt sellise ürituse, nagu unistustes ja mõtetes on.

Vastavalt Teie soovidele saame kombineerida kolme saali: esindussaaliks olevat Klaassaali, keskmise suurusega peoks sobivat ja samuti hingematva vaatega poolkorrusel asuvat rõdu ning intiimsemaks ürituseks sobivat 40-50 peolist mahutava kohvikut Café Gustav. Hoolitseme mööbli ja tehnika eest, organiseerime peole esineja ja korraldame ka toitlustuse. Kõik ühest kohast ja suurepärase ümbrusega. Noorpaari ülesandeks jääb vaid selle tähtsa päeva nautimine.

Kindlasti kuulub õnnestunud pulmapeo juurde ka pildistamine. Lauluväljaku territoorium pakub väga mitmekülgset keskkonda hulga erinevate ülesvõtete tegemiseks. Lisaks alleede ja pargi kasutamisele saate tänu laululava astmetele ilma probleemideta mahutada fotodele ka kõik külalised.

Uuri lähemalt ning kindlasti võta meiega ühendust, et vaadata saalid üle ning et saaksime teha pakkumise just noorpaari soove arvesse võttes.

 

Kommenteerimine on suletud